SKY-SHOP.PL

Sky-shop
Sky-Shop.pl to idealna platforma sklepowa zarówno do prowadzenia małego sklepu internetowego, jak rozbudowanej e-hurtowni B2B. Oprogramowanie podsiada ponad 1200 funkcji, przydatnych w czasie konfiguracji i zarządzania e-biznesem. 

Platforma pozwala na łatwe zaprojektowanie responsywnej grafiki sklepu w Kreatorze Szablonu i dodanie treści w systemie CMS. Sky-Shop.pl umożliwia również zintegrowanie sklepu internetowego 
z kurierami, systemami płatności (od niedawna dostępny jest wbudowany system szybkich płatności Sky-Pay), programami księgowo-magazynowymi, portalami aukcyjnymi, porównywarkami cen i opinii oraz narzędziami marketingowymi. Sky-Shop.pl udostępnia również zaawansowane moduły, jak sprzedaż plików cyfrowych, MultiStore czy integracja z hurtowniami.
Sky-Shop.pl jest liderem na rynku e-commerce w integracjach z hurtowniami. 
Platforma zintegrowana jest ze 168 hurtowniami, w tym 44 dostawcami dropshipping.

Moduł integracji z hurtowniami umożliwia zaawansowaną konfigurację sklepu internetowego z dostawcą. Integracja obejmuje chociażby pobieranie produktów z hurtowni do sklepu wraz z cenami, ilościami, opisami, zdjęciami, kategoriami i innymi parametrami w ciągu kilku minut. Moduł umożliwia również automatyczną aktualizację stanów magazynowych do 8 razy na dobę oraz synchronizację bazy produktowej. 
Sky-Shop.pl to autorskie oprogramowanie od 8 lat tworzone z pasją przez specjalistów e-commerce. Lata doświadczenia i ciężka praca sprawiają, że pracownicy Sky-Shop.pl rozumieją potrzeby swoich klientów. Każdego dnia wprowadzają mniejsze i większe funkcjonalności, aby rozwijać i aktualizować platformę sklepową. 
 
Dla twórców Sky-Shop.pl najważniejszymi wartościami są: zadowolenie użytkowników oprogramowania oraz ich edukacja, dlatego specjaliści prowadzą również bloga, Webinary i tworzą poradniki. Klienci zaufali pracownikom Sky-Shop.pl i założyli na platformie sklepowej ponad 9 000 sklepów oraz hurtowni B2B. Sprawdź opinie o Sky-Shop.pl i załóż sklep testowy na 14 dni za darmo!