VideoTesty.pl

 

Każdego dnia nasz Portal wzbogacany jest merytorycznymi materiałami, które ułatwiają internautom wybór optymalnego sprzętu z różnych kategorii. Ogromną popularnością cieszą się recenzje oraz testy na naszym kanale YouTube. Dbamy także o dopracowane wersje tekstowe każdego materiału tego typu.

 

Tłumy internautów zaglądają również do naszych poradników zakupowych, które obejmują już prawie dwieście kategorii! Krok po kroku pokazujemy każdemu, na co zwrócić uwagę przy zakupie, by jak najlepiej wydać swoje pieniądze.

 

W parze z nimi idą rankingi (http://www.videotesty.pl/ranking), które tworzone są przez naszych redaktorów lub na podstawie danych z najpopularniejszych porównywarek cenowych, a także sklepów internetowych. Obejmują one zarówno zwięzłe zestawienia typu TOP 10, jak i te najobszerniejsze TOP 30 czy TOP 50. Nie boimy zajmować się najróżniejszymi, często niszowymi, kategoriami.

 

Warto zwrócić uwagę na zaangażowanie samych userów, którzy chętnie wypowiadają się na temat produktów z naszej bazy. Nasze doświadczenie oraz bogaty content wciąż przyciągają coraz to większe liczby internautów,którzy chcą zakupić optymalny dla siebie produkt. Niejednokrotnie dostajemy od nich informacje, że wreszcie wiedzą, co i gdzie kupić, dzięki zdobytej wiedzy z naszych recenzji, poradników zakupowych czy rankingów. Jest to dla nas największa nagroda.