Partnerzy Dnia Darmowej Dostawy

Partnerzy premium
Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów. 

Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce. Od niedawna narzędzie jest także dostępne w Ameryce i Azji. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards. 

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 40 000 marek, dla których zebrano już ponad 4 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.
Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji. Dzięki usłudze „Kup na Ceneo” użytkownicy mogą dokonywać zakupów bezpośrednio w serwisie, realizując jedno wspólne zamówienie dla wielu produktów z różnych sklepów.

Prowadzony od 2009 roku program „Zaufanych Opinii” stanowi największą w Polsce bazę informacji o faktycznym poziomie obsługi w objętych nim sklepach internetowych. Opinie w programie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupów za pośrednictwem serwisu. Ogranicza to możliwość wystawiania nieprawdziwych opinii o sklepach i zwiększa bezpieczeństwo transakcji w internecie.

Dzięki aplikacjom mobilnym dostępnym dla każdego systemu operacyjnego można korzystać z serwisu w każdym miejscu i czasie, weryfikując sklepowe oferty nawet podczas tradycyjnych zakupów.
Pod nazwą Furgonetka kryją się cztery komplementarne usługi ułatwiające korzystanie z nowoczesnej logistyki dla e-commerce oraz e-konsumentów.

Pierwszą i najstarszą z nich (ponad 6 lat na rynku) jest Furgonetka.pl - broker usług kurierskich. Jest to usługa skierowana zarówno do firm działających w kanale e-commerce, jak i klientów indywidualnych.

Drugą z usług skierowanych zarówno do e-konsumentów, jak i e-biznesu jest Furgonetka Giełda. Jest to portal wypełniający zapotrzebowanie na przewozy nietypowych przedmiotów, których nie transportują firmy kurierskie. Za jego pośrednictwem można wysyłać wielkogabarytowe meble, cenne i delikatne wyroby hand-made, wszelkiego rodzaju pojazdy, rośliny, a nawet zwierzęta.

Jako Furgonetka udostępniamy także dwie usługi stricte dla e-sklepów: Furgonetka Biznes i Furgonetka Dziś. Furgonetka Biznes jest to rozwiązanie IT, które automatyzuje logistykę w e-sklepach. Pomaga ono odzyskać czas przeznaczany na ręczną obsługę zamówień poprzez eliminację powtarzalnych czynności, tj. wydruki etykiet czy zarządzanie przesyłkami. Furgonetka Dziś jest to usługa same day delivery, czyli dostawa w dniu zamówienia. Jej idea przyszła do nas zza granicy, teraz jako pionierzy próbujemy ją zaszczepić na rodzimy rynek.

Przez 6 lat działalności z Furgonetki skorzystało już około miliona klientów, którzy nadali ponad 10 milionów paczek. W sumie obsłużyliśmy ponad 20 milionów transakcji online!
Pozostali partnerzy
GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, transportujący przesyłki na terenie kraju oraz do ponad 190 krajów na całym świecie.

Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami, firma umożliwia swoim klientom, duży wybór kurierów oraz bardzo atrakcyjne ceny na przesyłki.

Poza świadczeniem usług logistycznych, GlobKurier.pl umożliwia w sposób zautomatyzowany, dokonywania zleceń kurierskich z poziomu sklepu internetowego oraz programów magazynowo-sprzedażowych.