Partnerzy Dnia Darmowej Dostawy

Partnerzy premium
Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów. 

Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce. Od niedawna narzędzie jest także dostępne w Ameryce i Azji. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards. 

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 40 000 marek, dla których zebrano już ponad 4 miliardy wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak Intel, IKEA, H&M, UPC, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.
Ceneo.pl jest drugim co do wielkości serwisem e-commerce w Polsce. Dostarcza swoim użytkownikom narzędzia, które umożliwiają łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów oraz korzystnych ofert – optymalnych zarówno pod kątem ceny, szybkości dostawy, kosztów przesyłki oraz bezpieczeństwa transakcji. Dzięki usłudze „Kup na Ceneo” użytkownicy mogą dokonywać zakupów bezpośrednio w serwisie, realizując jedno wspólne zamówienie dla wielu produktów z różnych sklepów.

Prowadzony od 2009 roku program „Zaufanych Opinii” stanowi największą w Polsce bazę informacji o faktycznym poziomie obsługi w objętych nim sklepach internetowych. Opinie w programie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy dokonali zakupów za pośrednictwem serwisu. Ogranicza to możliwość wystawiania nieprawdziwych opinii o sklepach i zwiększa bezpieczeństwo transakcji w internecie.

Dzięki aplikacjom mobilnym dostępnym dla każdego systemu operacyjnego można korzystać z serwisu w każdym miejscu i czasie, weryfikując sklepowe oferty nawet podczas tradycyjnych zakupów.
Pod nazwą Furgonetka kryją się cztery komplementarne usługi ułatwiające korzystanie z nowoczesnej logistyki dla e-commerce oraz e-konsumentów.

Pierwszą i najstarszą z nich (ponad 6 lat na rynku) jest Furgonetka.pl - broker usług kurierskich. Jest to usługa skierowana zarówno do firm działających w kanale e-commerce, jak i klientów indywidualnych.

Drugą z usług skierowanych zarówno do e-konsumentów, jak i e-biznesu jest Furgonetka Giełda. Jest to portal wypełniający zapotrzebowanie na przewozy nietypowych przedmiotów, których nie transportują firmy kurierskie. Za jego pośrednictwem można wysyłać wielkogabarytowe meble, cenne i delikatne wyroby hand-made, wszelkiego rodzaju pojazdy, rośliny, a nawet zwierzęta.

Jako Furgonetka udostępniamy także dwie usługi stricte dla e-sklepów: Furgonetka Biznes i Furgonetka Dziś. Furgonetka Biznes jest to rozwiązanie IT, które automatyzuje logistykę w e-sklepach. Pomaga ono odzyskać czas przeznaczany na ręczną obsługę zamówień poprzez eliminację powtarzalnych czynności, tj. wydruki etykiet czy zarządzanie przesyłkami. Furgonetka Dziś jest to usługa same day delivery, czyli dostawa w dniu zamówienia. Jej idea przyszła do nas zza granicy, teraz jako pionierzy próbujemy ją zaszczepić na rodzimy rynek.

Przez 6 lat działalności z Furgonetki skorzystało już około miliona klientów, którzy nadali ponad 10 milionów paczek. W sumie obsłużyliśmy ponad 20 milionów transakcji online!
W Oktawave wierzymy, że chmura obliczeniowa zmienia i będzie zmieniała oblicze współczesnego świata. Wierzymy, że użytkownicy zanurzeni w rzeczywistości nowych technologii mogą dzięki niej osiągnąć więcej w krótszym czasie. W Oktawave chcemy współtworzyć ten proces.

Dlatego zaprojektowaliśmy chmurę obliczeniową inną od wszystkich, w której postawiliśmy na wydajność, bezpieczeństwo, pełną kontrolę i niskie koszty. Wierzymy, że korzystając z niej, dojdziesz szybciej do swojego celu.

Wypróbuj nieograniczone możliwości Oktawave.
Serwis Przelewy24 od prawie 13 lat współtworzy polską branżę e-commerce. Wyznacza trendy dostarczając największą na rynku liczbę rozwiązań płatniczych dopasowanych do każdego biznesu. Najwyższy poziom usług zapewniają także stale ulepszane rozwiązania informatyczne, oraz polityka bezpieczeństwa. Operator obsługuje zarówno największe jak i małe e-biznesy oferując partnerom ponad 250 metod płatności. Pomimo panującego na rynku trendu standaryzacji, serwis do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dopasowując rozwiązania do jego potrzeb. 
 
Od początku swojego istnienia Przelewy24 posługują się szerokim zakresem narzędzi, dbając o to, aby finalny użytkownik, otrzymał to na czym najbardziej mu zależy - szybkość, prostotę obsługi, oszczędności finansowe i bezpieczeństwo. Już ponad 65 000 partnerów obdarzyło zaufaniem serwis Przelewy24 i korzysta z jego innowacyjnych rozwiązań płatniczych.
Shoper to najpopularniejsze rozwiązanie do prowadzenia sklepu internetowego. Na rynku od 2005r., aktualnie korzysta z niego ponad 10 000 sklepów. Shoper pozwala profesjonalnie sprzedawać przez Internet. 
 
Dzięki wbudowanym funkcjom i integracjom obsługa sklepu jest intuicyjna i wygodna, nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Zapewniamy pomoc na każdym etapie działalności. Wystarczy założyć sklep, a my zadbamy o pierwsze zamówienia - opłacimy i uruchomimy kampanię AdWords, dzięki temu dostarczymy klientów już na starcie. A gdy biznes nabierze rozpędu - pomożemy go skalować. 
 
Usługa Shoper Premium została stworzona by dopasowywać rozwiązania do potrzeb konkretnego e-biznesu zgodnie z jego wymaganiami a także by pomóc ci kompleksowo przygotować e-sklep do sprzedaży.
Unified Factory to system automatyzujący wielokanałową sprzedaż i obsługę klienta, niezależnie od wielkości Twojej firmy. Pioniersko w skali światowej wykorzystujemy sztuczną inteligencję wspartą algorytmami rozumienia tekstu naturalnego, które umożliwiają nawet 80% przyśpieszenie obsługi komunikacji, stworzenie inteligentnych wyszukiwarek smart FAQ, produktowych czy botów (chatbot, e-mail bot, social bot).

UF-EASY to pierwsze mobilne centrum obsługi automatycznie tworzące historię komunikacji niezależnie od kanału. System 4-w-1, a Ty decydujesz, który kanały udostępnisz klientom. Do tego widget (tekst / głos), system zadań oraz aplikacja mobilna z której oddzwonisz i odbierzesz połączenia stacjonarne. Proste i wygodne, jak twój ulubiony smartphone.

UF-PRO to lider kategorii Customer Service Automation czyli wielokanałowy system Contact Center wspierany przez sztuczną inteligencję dla działów sprzedaży i obsługi klienta, dostępny obecnie na 22 światowych rynkach. Połączenia przychodzące i wychodzące, chat, e-maile, wiadomości z Facebooka, to wszystko w jednym narzędziu, które umożliwia także pełny obieg dokumentów, ich centralne przechowywanie udostępnianie, wspólną pracę projektowo/zadaniową na zarządzaniu agentami kończąc. AI wspiera pracę agentów zwiększając efektywność komunikacji tekstowej z 15 na 100 e-maili obsłużonych w 1 godzinę.
Raiffeisen Bank Polska S.A. działa na polskim rynku bankowym od 1991 r. Jest jednym z wiodących banków uniwersalnych w Polsce, oferującym  pełen zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, a w bankowości korporacyjnej koncentruje się na segmencie małych i średnich przedsiębiorstw. Z usług Banku korzysta 800 tysięcy klientów za pośrednictwem sieci 228 placówek, systemów bankowości elektronicznej R-online, aplikacji Mobilny Portfel oraz nowoczesnego centrum obsługi telefonicznej.
 
Bezpieczną płatność za zakupy oferuje serwis bankowości internetowej R-Online wraz z e-przelewem PayByLink (R-przelew) oraz szeroki wachlarz kart debetowych i kredytowych. 

Aby usługi bankowe nie ograniczały się jedynie do produktów i usług bankowych, w kwietniu 2017r. Raiffeisen Polbank uruchomił portal eCommerce #korzystaj stanowiący połączenie platformy zakupowej z programem lojalnościowym. Innowacyjną cechą są punkty przyznawane po prostu za bankowanie. Wygodny dostęp do #korzystaj możliwy jest przez aplikację mobilną oraz bankowość internetową.

Od momentu uruchomienia program cieszy się rosnącym zainteresowaniem, a Raiffeisen Polbank planuje jego intensywny rozwój.
SMSAPI to platforma do masowej wysyłki SMS, MMS i wiadomości głosowych VMS w celu dostarczania powiadomień oraz prowadzenia działań marketingowych. Służy szybkiemu informowaniu odbiorców i prowadzeniu efektywnych działań sprzedażowych.

Funkcjonalność platformy SMSAPI umożliwia:
• Masową wysyłkę wiadomości SMS i MMS – używane w obsłudze klienta oraz w kampaniach marketingowych;
• Odbiór wiadomości SMS i MMS – ułatwiający dwustronną wymianę informacji między firmą a klientami;
• Usługę Short Code – umożliwiająca korzystanie z krótkiego 4-cyfrowego numeru do odbierania wiadomości, przydatna w konkursach, głosowaniach, loteriach i badaniach opinii;
• Tworzenie własnych baz odbiorców za pomocą funkcji Newsletter SMS oraz aplikacji „Rabaty SMS” na Facebooku;
• Personalizację SMS oraz możliwość grupowania kontaktów w oparciu
o dowolne parametry;
• Generowanie i przesyłanie kodów rabatowych;
• Integrację API z najbardziej znanymi platformami tworzącymi oprogramowanie e-sklepów, CRM oraz wielu innych;

Obecnie z SMSAPI korzysta kilka tysięcy sklepów stacjonarnych oraz internetowych, urzędów oraz instytucji i większość dostawców oprogramowania e-commerce. W samym 2016 roku klienci SMSAPI wysłali 540 mln wiadomości SMS.
Sky-Shop.pl to platforma sklepowa, umożliwiająca założenie gotowego sklepu internetowego
i hurtowni B2B. W zamian za płatność abonamentu użytkownik otrzymuje pełne narzędzie
do sprzedaży wraz z niezbędnymi funkcjonalnościami, integracjami i wsparciem Obsługi
Klienta. Pracownicy Sky-Shop.pl zajmują się hostingiem, bezpieczeństwem i rozwojem
oprogramowania. Sprawdź sam Sky-Shop.pl i załóż sklep testowy na 14 dni za darmo lub
dowiedz się więcej!

Specjalizacja: Oprogramowanie dla sklepów internetowych
Agencja SEO i SEM wyróżniająca się unikalną na polskim rynku ofertą #SBR (SEO Bez Ryzyka), gwarantującą darmowy 1 miesiąc pozycjonowania bez zobowiazań. Dzięki temu każdy klient może zobaczyć, jak przebiega współpraca oraz podjąć w pełni świadomą decyzję o jej kontynuowaniu.

Top Online realizuje skuteczne kampanie reklamowe w organicznych i płatnych wynikach wyszukiwania dla stron, sklepów i portali internetowych. Działania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach są prowadzone w oparciu o analizę ruchu na stronach oraz zgodnie z zaleceniami Google.

Specjalizacją Top Online są usługi dla sklepów internetowych. Przez 6 lat działalności agencja stworzyła ponad 100 pięknych sklepów w tym kilka naprawdę wyjątkowych, które teraz podbijają rynki zagraniczne. Jako partner Shoplo i Shoper agencja doradza klientom w zakresie funkcjonalności sklepów. Skutecznie pozycjonuje i optymalizuje strony, a także prowadzi kampanie PPC: Google AdWords i Google Shopping.

Świadczone usługi przekładają się na lepszą widoczność w wynikach wyszukiwania, większą rozpoznawalność, poprawę wizerunku oraz zwiększenie sprzedaży.
Pozostali partnerzy
GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, transportujący przesyłki na terenie kraju oraz do ponad 190 krajów na całym świecie.

Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami, firma umożliwia swoim klientom, duży wybór kurierów oraz bardzo atrakcyjne ceny na przesyłki.

Poza świadczeniem usług logistycznych, GlobKurier.pl umożliwia w sposób zautomatyzowany, dokonywania zleceń kurierskich z poziomu sklepu internetowego oraz programów magazynowo-sprzedażowych.
Paczka w RUCHu to nowoczesna usługa logistyczna dedykowana branży e-commerce oraz Klientom indywidualnym. Umożliwia  nadawanie i  odbieranie paczek w ponad 4000 punktów, dogodnie zlokalizowanych na terenie całego kraju. 

Paczka w RUCHu jest idealnym rozwiązaniem dla sklepów internetowych, oferującym wygodną i szybką dostawę zamówionego przez Klientów towaru, płatności za pobraniem oraz zwroty konsumenckie. Dzięki  gotowym  rozwiązaniom integracyjnym z  najpopularniejszymi platformami sklepowymi, usługa pozwala zniwelować czas pracy związany z wdrożeniem do niezbędnego minimum.  

Paczka w RUCHu dla Kupujących online to dogodna i nowoczesna forma odbioru zakupów, oparta na szerokiej sieci doskonale zlokalizowanych punktów, dzięki czemu możliwy jest odbiór przesyłki zawsze po drodze, o dogodnej porze, z bezpośrednią obsługą Klienta. Wartość dodaną stanowi bardzo atrakcyjna cena oraz możliwość śledzenia przesyłki na każdym etapie jej drogi. 
To nie tylko zwykły sklep, to miejsce gdzie dzielimy się z Wami pasją przyrządzania i picia najlepszej kawy. Cały czas pracujemy nad tym, aby kawy i herbaty były zawsze najwyższej jakości, a perfekcyjna obsługa klienta to nasz priorytet. Nie przypadkiem jako nasze motto wybraliśmy hasło „Supreme Service” w tłumaczeniu oznaczające „Najlepsza obsługa”. 
 
Nasz Blog, tworzony przy współpracy z najlepszymi baristami w Polsce, jest do Waszej dyspozycji w każdej chwili, gdybyście potrzebowali informacji na temat parzenia a także sposobu jej palenia. Znajdziecie tam również nowości ze świata kawy i herbaty oraz informacje pozwalajace w efektowny sposób zabłysnąć w towarzystwie chociażby dzieki wiedzy merytorycznej. 
 
Szczególną uwagę przykładamy do omówienia zasad i sposobów w jaki można przygotować kawy omawiając tym samym ich rodzaje i różnice. W tym dziale przedstawimy Wam również podział herbat i sposoby ich przygotowania.