Wyróżnij swój sklep

 Skorzystaj z dodatkowej promocji podczas Dnia Darmowej Dostawy 2019 i zyskaj jeszcze więcej wartościowych przejść klientów do swojego sklepu!

 

I. Wyróżnienie sklepu na stronie DDD2019 – na stronie głównej i stronie kategorii

Nasza witryna jest źródłem wielu klientów dla sklepów internetowych nie tylko podczas samej akcji (tym razem 10 grudnia), ale również przez cały rok.

Inwestując w wyróżnienie masz zapewnioną dodatkową promocję i świetną ekspozycję swojego sklepu aż do końca lipca 2020 roku.

Sklep wyróżniony notuje statystycznie aż 5x więcej przejść potencjalnych klientów!, niż wpis dodany tradycyjnie.

Wyróżnienie zapewnia lepszą ekspozycję sklepu na stronie głównej DzienDarmowejDostawy.pl oraz na każdej podstronie kategorii, w której się znajduje.

Twoje logo jest większe i znajduje się wyżej nad standardowymi wpisami.

Aby zakupić wyróżnienie (koszt 499 zł brutto / 405,69 zł netto, wystawiamy fakturę VAT 23%), skorzystaj z przycisku poniżej:

 


 

II. Wyróżnienie sklepu na stronie DDD2019 oraz mailing promocyjny do bazy DDD

Oprócz możliwości wyróżnienia sklepu na oficjalnej stronie, oferujemy także zakup unikatowego mailingu promocyjnego do bazy potencjalnych klientów, jaką zebraliśmy wokół akcji Dzień Darmowej Dostawy.

Jest to mailing dedykowany jednemu sklepowi, a wysyłkę można zrealizować w dniach 1 stycznia 2020 – 31 lipca 2020.

Mailing promocyjny jest zatem po to, by zaraz po nowym roku, kiedy opadną emocje związane z grudniowymi zakupami, ponownie przypomnieć się klientom i zaproponować im zakupy w swoim sklepie.

Aktualnie baza mailingu DDD zawiera ponad 7700 poprawnie zweryfikowanych adresów i szacujemy, że do końca grudnia zbliży się do 8-9 tysięcy.

Średni open-rate mailingu wynosi około 21%, a CTR 2-4% (dane z GetResponse na podstawie 12 ostatnich wysyłek).

Aby zakupić wyróżnienie wraz z mailingiem promującym sklep (koszt 699 zł brutto, wystawiamy fakturę VAT), skorzystaj z przycisku poniżej: