_Stores by cyber_Folks

_Stores to gotowy sklep internetowy, dla osób które chcą szybko zacząć biznes w e-commerce. Usługa została zaprojektowana z myślą o osobach, które nie dysponują fachową wiedzą, potrzebną do stworzenia sklepu. W _Stores możesz wdrożyć jeden z wielu szablonów graficznych, a system poprowadzi Cię za rękę w stworzeniu całego sklepu internetowego. _Stores to ciekawa propozycja dla influencerów, którzy chcą wykorzystać swoje wpływy w przestrzeni Internetu do zarabiania pieniędzy. To także doskonała opcja dla osób, które chcą wykorzystać potencjał Internetu w handlu i oczekują szybkiej implementacji swojego pomysłu.

Jako firma hostingowa, cyber_Folks może zapewnić swoim klientom wszystko to, co jest potrzebne do założenia sklepu internetowego. Za pośrednictwem tej usługi można zarówno rozpocząć działalność od podstaw, jak również uzupełnić dotychczasową działalność o nowe możliwości. Usługa _Stores pozwoli na stworzenie estetycznego i sprawnie funkcjonującego sklepu internetowego, z pomocą którego znacznie szybciej dotrzesz do potencjalnych klientów.

Dokładna zawartość usługi zależeć będzie od pakietu, który wybierzesz. Dzięki temu możesz dostosować gotowy sklep internetowy _Stores do swoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.

Wszystkie pakiety oferują:

- kompletny sklep internetowy,

- możliwość bezpłatnych testów przez okres 14 dni,

- wygodny kreator do zakładania sklepu,

- nowoczesne szablony,

- skrzynka e-mail,

- intuicyjny panel obsługi,

- integracje z kurierami i paczkomatami,

- płatności online,

- narzędzie do SEO

- bezpłatne wsparcie techniczne.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>>

 

Planując założenie własnego sklepu internetowego musisz pamiętać o formalnościach i kwestiach prawnych. Takie rzeczy jak: Polityka prywatności, RODO, zgoda na ciasteczka, informacja o płatnościach i wysyłce są obowiązkowe w sklepie internetowym. Wybierając usługę _Stores nie musisz sobie zaprzątać głowy takimi sprawami, ponieważ gotowy sklep internetowy obejmuje wszelkie dokumenty i funkcjonalności potrzebne do legalnego prowadzenia sklepu internetowego.

Gotowy sklep internetowy oferuje liczne integracje z bramkami płatności, firmami kurierskimi, ale również innymi portalami, na których możliwe jest prowadzenie działalności e-commerce.