Weź udział w akcji

Zapisy zostały już zamknięte! Zapraszamy do udziału w przyszłym roku.

Zgłoś swój sklep, zwiększ sprzedaż i pozyskaj nowych klientów!

DDD

Dzień Darmowej Dostawy to doskonała okazja do przyciągnięcia większej liczby klientów do Twojego sklepu internetowego. Klienci uwielbiają okazje, które pozwalają im oszczędzać, a darmowa dostawa jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na decyzję zakupową. Udostępniając tę ofertę, przyciągniesz nowych klientów, którzy mogą stać się stałymi i lojalnymi nabywcami.

 

WAŻNE!

Po opłaceniu wzięcia udziału w akcji (koszt 99zł netto / 121,77 brutto), prosimy o wypełnienie krótkiego formularza, którego celem jest uzupełnienie podstawowych informacji na temat Państwa sklepu. Jest to niezbędne, aby wziąć udział w akcji Dzień Darmowej Dostawy 2023.

 

Przejdź do formularza >>>

 

 

Wyróżnij swój sklep

Skorzystaj z dodatkowej promocji podczas Dnia Darmowej Dostawy 2023 i zyskaj jeszcze więcej wartościowych przejść klientów do swojego sklepu!

 

Wyróżnienie sklepu na stronie DDD2022 – na stronie głównej i stronie kategorii

wyróżnienie

Nasza witryna jest źródłem wielu klientów dla sklepów internetowych nie tylko podczas samej akcji (tym razem 12 grudnia), ale również przez cały rok.

Inwestując w wyróżnienie masz zapewnioną dodatkową promocję i świetną ekspozycję swojego sklepu aż do końca marca 2023 roku.

Sklep wyróżniony notuje statystycznie aż 3x więcej przejść potencjalnych klientów!, niż wpis dodany tradycyjnie.

Wyróżnienie zapewnia lepszą ekspozycję sklepu na stronie głównej DzienDarmowejDostawy.pl oraz na każdej podstronie kategorii, w której się znajduje.

Twoje logo jest większe i znajduje się wyżej nad standardowymi wpisami.

Koszty wyróżnienia sklepu wynosi 499 zł netto / 613,77 zł brutto wystawiamy fakturę VAT 23%.